logo.png

VOLIAVEST –
ЯКІСТЬ ЗБЕРІГАЄ ЖИТТЯ

Якісне спорядження для кожного, хто захищає Батьківщину,
оскільки якість захищає життя тих, хто захищає Україну.

ЩО РОБИТЬ VOLIAVEST КРАЩИМИ?

Найголовніша ознака справжнього військового спорядження – надійність.
Для цього потрібні найкращі матеріали, новітні технології, контроль на всіх етапах виробництва та втілення сміливих рішень у розробці кожного елемента конструкції.
Саме тому філософія VoliaVest – безкомпромісна якість.
Якість, зберігає життя.

МАТЕРІАЛИ

Що це означає? Наприклад, для виробництва плитоноски у кольорі Мультикам ми використовуємо тканину Cordura 500D та оригінальну стропу Multicam USA.
Ці матеріали пройшли тестування на міцність та нічний тест у тепловізорі, що забезпечує надійність та ефективність використання у реальних бойових умовах.
Усередині плитоноски замість звичайного підкладу використана тканина Oxford, через яку прошиваються наскрізь усі елементи зовнішнього оздоблення – це гарантує справжню систему Molle, що тримає навантаження.

УНІКАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ

Окрема увага приділяється системі розташування плит. Цю систему ми розробили власноруч, спираючись на військові поради.
Унікальність нашої розробки полягає в тому, що плита укладається зверху, до кишені на блискавці, а всередині тримається на двох міцних стропах. Це дозволяє зафіксувати плиту, вона не хитається і не ковзає – так що не пошкоджує плитоноску і плита завжди на своєму місці, а значить захищає.
Бігунок блискавки фіксується на кнопку, прикрашену шкірою, завдяки чому він не заважає, не чіпляється за спорядження чи гілки, жодних зайвих звуків під час носіння.
Це дрібниця, але вона ретельно продумана та зроблена вручну.

Також натуральна шкіра використовується для евакуаційної петлі, завдяки чому вона тримає форму і працює в потрібний момент.
У будь-якій іншій жилеті, навіть американській, ця петля вже через місяць перетворюється на брудну ганчірку, що стирчить і заважає.

СИСТЕМА ШВИДКОГО СКИДАННЯ

Система швидкого скидання також відрізняється від звичайної. По-перше, вона від компанії 2М – це італійський виробник фурнітури для країн НАТО.
Більше того, ми додатково прошиємо стропу, що її тримає, таким чином, щоб вона не ковзала і завжди була розташована вертикально.
Це гарантує, що швидке скидання спрацьовує щоразу як слід.
Це зручно для щоденного використання і одночасно надійно, коли плитоноску потрібно знімати в екстремальних умовах.

НАДІЙНІСТЬ І КОМФОРТ

Вся внутрішня сторона виконана з 3D сітки, яка поглинає вологу та забезпечує вентиляцію, а також додаткову амортизацію під час носіння, особливо у разі активного руху.
Демпфери зроблені з м’якого спіненого матеріалу, який суттєво гасить відскок плити у разі попадання, а також надає значного комфорту під час повсякденного носіння.
Лямки виконані таким чином, щоб шви були всередині – немає гострих кутів або тасьми, які натирають шию та плечі під час активного руху.

Для когось це дрібниці, для нас кожна дрібниця важлива, бо всі вони разом і формують те, що називається якість. Така якість, яка зберігає життя

Наша мета – довести, що українське є і має бути якісним, лише найкращим, особливо коли йдеться про військове спорядження

Спочатку ми ремонтували та вдосконалювали спорядження військових, медиків, рятувальників.
Ретельно прислухаючись до їхніх порад, розробляли саме те, що буде зручно і надійно, і зберігатиме життя.

Головний технолог компанії, який розробив унікальні рішення, втілені в наших виробах, має 30 років досвіду та особисто контролює всі процеси, перевіряє якість матеріалів та міцність кожного елемента конструкції.
Він каже, що так повинен чинити кожен, хто прагне свободи, перемоги та вільного життя.

Наша місія – забезпечити якісне спорядження для кожного, хто захищає Батьківщину, бо якість захищає життя тих, хто захищає Україну.

VoliaVest – це команда однодумців, які прагнуть робити найкраще для всіх, хто захищає Україну

Своєю роботою ми доводимо, що українське виробництво може конкурувати з амуніцією світових брендів. А наша мета – створення найкращого українського продукту за максимально чесною ціною. Volia Vest це більше ніж плитоноска. Це знак високої якості та визнання серед тих, хто щодня захищає нашу Україну.

Основні переваги нашої компанії:

Кожен наш продукт, будь то плитоноска, невеликий підсумок, або інший аксесуар проходить довгий шлях від моменту розробки до випробування на передовий. За кожним виробом Volia Vest стоїть наполеглива праця конструкторів, закрійників та швачок, які день у день працюють задля забезпечення найвищого рівня комфорту та захисту українських захисників.

Якісні матеріали

Всі товари Volia Vest виготовлені виключно з високоякісних, технологічних матеріалів, таких як Cordura, 2M, Altaflex і т.д. Тому що якість зберігає життя

Ручна робота

Кожен елемент амуніції виробляється вручну дбайливими руками наших фахівців.

Індивідуальний підхід

Ми завжди допомагаємо вибрати товари з потрібними параметрами, і здатні виконати індивідуальні замовлення

Інновації та технології

Постійно консультуючись із військовими, ми шукаємо нові рішення у розробці тактичної амуніції, щоб зробити процес її використання максимально комфортним та надійним.

Програма лояльності

Надаємо знижки ЗСУ, пропонуємо лояльні умови постійним клієнтам

Дотримання термінів

Це результат нашої постійної роботи над удосконаленням нашого виробничого процесу та нашої прихильності до високих стандартів якості.