logo.png

Політика повернення

Політика повернення

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», ви можете повернути або обміняти придбаний Товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів (не рахуючи дня покупки) з моменту його отримання на складі компанії або у відділенні «Нової Пошти».

Звертаємо вашу увагу, що повернення/обмін може бути здійснено для будь-якого замовленого товару, крім керамічних бронеплит. Після отримання керамічних бронепліт на складі компанії або у відділенні «Нової Пошти» такі плити поверненню та обміну не підлягають.

Належною якістю товару є властивість Товару, що відповідає вимогам, встановленим цією категорією продукції в нормативно-правових актах та/або умовах Договору (Публічного договору).

Повернення або обмін товару здійснюється шляхом повернення Продавцю придбаного товару з подальшим поверненням сплачених коштів Покупцю або обміну Товару на аналогічний*.

Для цього необхідно:

  1. Повідомити компанію про намір повернути товар наступним чином: звернутися до служби підтримки Покупця через чат на сайті або звернутися електронною поштою sales@voliavest.com
  2. Надіслати Товар разом з усіма супровідними маркуваннями до відділу доставки за адресою, вказаною уповноваженою особою Продавця з позначкою «VoliaVest».
  3. Для здійснення обміну Товару на інший (інший артикул) необхідно оформити повернення попереднього Товару (як описано вище) та, відповідно, здійснити покупку нового Товару.

Перед поверненням товару, будь ласка, переконайтеся, що:

  1. Збережено товарний вигляд та споживчі властивості Товару;
  2. Товар, який не був у використанні, не зазнав змін і не має слідів використання: подряпин, сколів, порізів, потертостей, запахів тощо;
  3. Не порушено комплектності Товару;
  4. Збережено всі ярлики, заводське маркування.

Після перевірки дотримання зазначених вище пунктів, ми повернемо Вам вартість товару, що повертається, або обміняємо на інший.

Встановлений 14 (чотирнадцяти) -денний термін на повернення та обмін придбаних товарів не поширюється на вироби, використані не за призначенням та/або пошкоджені навмисне або внаслідок неправильного використання.

Повернення коштів провадиться за методом оплати:

– якщо оплата була здійснена через Liqpay, кошти автоматично повертаються через Liqpay на карту, з якої було здійснено оплату;

– якщо оплату було здійснено на розрахунковий рахунок, необхідно підготувати лист-прохання про повернення коштів та додайте його до товару, що повертається;

– якщо оплату було здійснено на PayPal, криптогаманець, в кінці анкети потрібно надати реквізити для повернення коштів.

Просимо звернути увагу на те, що претензії щодо комплектності та цілісності товару, придбаного з доставкою ТОВ «Нова Пошта», не приймаються після безпосереднього отримання замовлення у відділенні «Нової Пошти». Перевірка кількості та цілісності продукції має бути здійснена у відділення «Нової Пошти» згідно з правилами компанії «Нова Пошта». У разі виявлення невідповідності товару у відділенні слід відмовитися від отримання такого замовлення.

Оплата повернення замовлення на склад «VoliaVest» здійснюється за рахунок покупця згідно з тарифами «Нової Пошти», крім ситуацій, коли отриманий покупцем товар:

– не відповідає опису на сайті компанії, є бракованим або має істотний недолік, що унеможливлює його використання за призначенням;

– Отриманий артикул найменування не відповідає замовленому. У двох вищезгаданих ситуаціях вартість пересилання компенсує Продавець.

* Під аналогічним товаром слід розуміти товар з таким самим артикулом. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості повернутих товарів, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару. товару у продаж.

Поділитися: